Fan-Art
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Light [simple tut for newbs (like me)]

2 posters

Go down

The Light [simple tut for newbs (like me)] Empty The Light [simple tut for newbs (like me)]

Post  Ricky_Emp Tue 04 May 2010, 16:58

1.Korak: Ja sam počeo s dimenzijama 350x200....radi dobre pozicije stocka....Ubacite stock u taj bijeli prazni papir i pocinjemo...

2.Korak: Smudgajte sve osim nje...neznam gdje su mi smudge postavke koristen je Brush(krug 19 px,scatter na 200%)..


3.Korak: Ubacite c4d (ugl. više od 3 puta i poozicinirajte ih....Ubacite jedan napravite nekoliko kopija(ctrl+j) i smjestite ih...

4.Korak: Napravite okvir: Sa Marque toolom uzmite dio odite na Inverse(to je negdje gore pod image layer edit il kaj vec...) Ja sam uzeo gradient tool ono narancasto-zuto na 100%opacity....

5.Korak: Stavite neki lijepi ls....

6.Korak....Stavite font ...u ovom slucaju to je neki jednostavni poput ariala..(Pogledajte na outcome{mom} onaj maleni narancasti font....to je taj jednostavni...a drugi je Angel_Tears s www.dafont.com (to je jedan on novijih i predivan mi je)




Nadam se da će vam pomoći...Ako želite reklamirati moj njubski tut javite na PP i dogovorit ćemo se...Kad?Tko?Gdje?

Tut by Ricky_GFX(Ricky_Emp)[PercyKnight]{-=CountZero=-}

Evo materijal:To je effect C4D koji je puno korišten....
I stock:
The Light [simple tut for newbs (like me)] MSEFFECT76The Light [simple tut for newbs (like me)] 1oxi04

Moj outcome:The Light [simple tut for newbs (like me)] 01fatravianforumnnat

Ricky_Emp

Posts : 86
Join date : 2010-03-21
Location : Šibenik

Back to top Go down

The Light [simple tut for newbs (like me)] Empty Re: The Light [simple tut for newbs (like me)]

Post  _Sab0taz_ Fri 14 May 2010, 13:22

Twisted Evil
_Sab0taz_
_Sab0taz_

Posts : 40
Join date : 2010-03-14

Back to top Go down

The Light [simple tut for newbs (like me)] Empty Re: The Light [simple tut for newbs (like me)]

Post  Ricky_Emp Sat 15 May 2010, 12:07

_Sab0taz_ wrote:Twisted Evil
Ne kaki više!

Ricky_Emp

Posts : 86
Join date : 2010-03-21
Location : Šibenik

Back to top Go down

The Light [simple tut for newbs (like me)] Empty Re: The Light [simple tut for newbs (like me)]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum